כיצד להשיג לוחית רישוי של קורקינט חשמלי

תוכן עניינים

מובחר - לוחיות רישוי לקורקינט ואופניים חשמליים

קורקינטים חשמליים צברו פופולריות בזכות היעילות והידידותיות לסביבה. עם זאת, רכיבה עליהם כחוק מחייבת לוחית רישוי באזורים רבים. פוסט זה בבלוג מנחה אותך בתהליך קבלת לוחית רישוי של קורקינט חשמלי, כולל הדרישות החוקיות, התיעוד הדרוש והשלבים להגשת בקשה.

למה אתה צריך לוחית רישוי של קטנוע חשמלי?

לוחית רישוי של קורקינט חשמלי היא דרישה חוקית במדינות רבות כדי להבטיח בטיחות ואחריות בכבישים. באמצעות לוחית רישוי, הרשויות יכולות לזהות ולעקוב בקלות אחר קורקינטים חשמליים, מה שמסייע בהפחתת גניבות ושימוש לא מורשה. זה גם מאפשר לרשויות אכיפת החוק לאכוף את תקנות התעבורה ולחייב את הרוכבים באחריות לכל הפרה. יתרה מכך, רישוי לוחית מוסיף רמת מקצועיות ולגיטימציה לקורקינט החשמלי שלך, ומקל על השימוש במרחבים ציבוריים. בסך הכל, השגת לוחית רישוי לקורקינט החשמלי שלך היא לא רק דרישה חוקית אלא גם בחירה מעשית ואחראית לכל רוכב.

הבנת הדרישות המשפטיות

הבנת הדרישות המשפטיות:

לפני קבלת לוחית רישוי של קורקינט חשמלי, חשוב שתהיה הבנה ברורה של הדרישות החוקיות שנקבעו על ידי רשות התחבורה המקומית שלך. דרישות אלו עשויות להשתנות ממדינה למדינה, לכן חשוב לחקור ולהכיר את התקנות הספציפיות החלות על קורקינטים חשמליים באזורכם. באופן כללי, הדרישות החוקיות לקבלת לוחית רישוי עבור קורקינט חשמלי כוללות בדרך כלל הוכחת בעלות, הוכחת ביטוח ועמידה בתקני בטיחות. בנוסף, ייתכנו הגבלות גיל ספציפיות לרוכבים ומגבלות מהירות עבור קורקינטים חשמליים שיש להקפיד עליהם. אי עמידה בדרישות החוקיות הללו עלולה לגרום לקנסות, עונשים, או אפילו להחרמת הקורקינט החשמלי שלך. לכן, חיוני לוודא שאתה מעודכן במלואו ועומד בכל התקנות החוקיות לפני שתמשיך עם הבקשה לקבלת לוחית רישוי.

אילו מסמכים אתה צריך?

אילו מסמכים אתה צריך?:

בעת הגשת בקשה ללוחית רישוי לקטנוע חשמלי, ישנם מספר מסמכים מרכזיים שתצטרכו לספק לרשויות הרלוונטיות. הקפדה על כל הניירת הדרושה תגרום לייעל את תהליך הבקשה ולמנוע עיכובים או סיבוכים. להלן המסמכים החיוניים שבדרך כלל תזדקק להם:

 • 1. הוכחת בעלות:
  המסמך הקריטי ביותר שתזדקק לו בעת הגשת בקשה ללוחית רישוי לקטנוע חשמלי הוא הוכחת בעלות. זה יכול להיות בצורת אישור מכירה, חשבונית או תעודת רישום המזהה אותך בבירור כבעלים החוקיים של הקורקינט החשמלי. ללא מסמך זה, סביר להניח שהבקשה שלך תידחה, ולכן חשוב שהמידע הזה יהיה זמין.

 • 2. הוכחת ביטוח:
  בתחומי שיפוט רבים, כיסוי ביטוחי לקורקינט החשמלי שלך הוא דרישת חובה לקבלת לוחית רישוי. יהיה עליך לספק הוכחה לביטוח העומד בדרישות הכיסוי המינימלי שנקבעו על ידי רשות התחבורה המקומית. מסמך זה מוכיח שלקחת אחריות על כל התחייבויות פוטנציאליות שעלולות להיווצר בעת הפעלת הקורקינט החשמלי שלך בכבישים ציבוריים.

כיצד להגיש בקשה ללוחית רישוי: צעד אחר צעד

הגשת בקשה ללוחית רישוי של קורקינט חשמלי היא תהליך פשוט, אך הוא דורש תשומת לב לפרטים ועמידה בצעדים ספציפיים כדי להבטיח תוצאה מוצלחת. להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד להגיש בקשה ללוחית רישוי עבור הקורקינט החשמלי שלך:

 • 1. חקירת תקנות מקומיות:
  לפני תחילת תהליך הבקשה, חיוני לחקור ולהבין את התקנות המקומיות המסדירות לוחיות רישוי של קורקינט חשמלי באזור שלך. הכר את הדרישות, העמלות וכל התיעוד הספציפי הדרוש כדי למנוע הפתעות במהלך תהליך הגשת הבקשה.

 • 2. אסוף מסמכים נדרשים:
  כפי שצוין קודם לכן, איסוף המסמכים הדרושים הוא שלב ראשון קריטי בהגשת בקשה ללוחית רישוי לקטנוע חשמלי. ודא שיש לך הוכחת בעלות, הוכחת ביטוח ומסמכי זיהוי אישיים מוכנים לפני תחילת תהליך הבקשה. הכנת מסמכים אלה תייעל את הבקשה ותסייע במניעת עיכובים.

 • 3. מלא את טופס הבקשה:
  לאחר שתצטרכו לסדר את כל המסמכים הנדרשים, תצטרכו למלא את טופס הבקשה הרשמי לקבלת לוחית רישוי של קורקינט חשמלי. ודא שאתה מספק מידע מדויק ועדכני כדי למנוע בעיות עם היישום שלך. בדוק שוב את הטופס אם יש שגיאות או מידע חסר לפני שליחתו לרשות הרלוונטית.

למה לצפות לאחר הבקשה?

לאחר הגשת הבקשה לקבלת לוחית רישוי לקטנוע חשמלי, ישנם מספר דברים שתוכלו לצפות בתהליך. ראשית, עליך לצפות לתקופת המתנה כאשר הרשויות הרלוונטיות בודקות את בקשתך ומאמתות את המידע שסופק. תקופת המתנה זו עשויה להשתנות בהתאם לתחום השיפוט ולהיקף הבקשות המטופלות. חיוני לגלות סבלנות בזמן זה ולהימנע מלהניח הנחות כלשהן לגבי מצב הבקשה שלך.

לאחר שבקשתך נבדקה ואושרה, תוכל לצפות לקבל הודעה מהרשויות בנוגע להנפקת לוחית הרישוי של הקורקינט החשמלי שלך. הודעה זו עשויה להגיע בצורה של אימייל, מכתב או שיטת תקשורת רשמית אחרת. הקפד לעיין בקפידה במידע שסופק ולפעול לפי כל ההוראות שניתנו להשלמת התהליך.

במקרה שלפנייתך חסר מידע או תיעוד, ייתכן ותקבל בקשה לפרטים נוספים או הבהרה מהרשויות. חשוב להגיב מיידית לכל בקשות מסוג זה כדי למנוע עיכובים בטיפול בבקשתך. בנוסף, אם בקשתך נדחתה מכל סיבה שהיא, תוכל לצפות לקבל הודעה רשמית המפרטת את הסיבות לדחייה.

האם יש עונשים על אי ברשותך לוחית רישוי?

אי הקניית לוחית רישוי לקורקינט החשמלי שלך עלול לגרום לעונשים והשלכות שונות. בתחומי שיפוט רבים, הפעלת רכב ללא לוחית רישוי בתוקף נחשבת להפרה של החוק ויכולה להוביל לקנסות, להרשאה או אפילו להחזקת הקטנוע שלך. עונשים אלה נקבעים כדי להבטיח שכל כלי הרכב על הכביש רשומים וניתנים לזיהוי כהלכה, תוך קידום בטיחות ואחריות בין הנהגים.

יתר על כן, אי החזקת לוחית רישוי עלולה להפריע ליכולת של אכיפת החוק לזהות את הקטנוע שלך במקרה של תאונה, גניבה או כל בעיה משפטית אחרת. חוסר זיהוי זה עלול לסבך את העניינים ועלול לגרום לבעיות משפטיות נוספות עבורך כבעלים. בנוסף, ללא לוחית רישוי, ייתכן שלא תוכל לגשת לאזורים או שירותים מסוימים הדורשים רישום וזיהוי מתאימים של רכב.

“בטיחות קודם כל בטיחות תמיד.” – צ’ארלס מ. הייז: החשיבות של לוחית רישוי

“בטיחות קודם כל בטיחות תמיד.” – צ’ארלס מ.

הייז: החשיבות של לוחית רישוי:

להבטיח שלקורקינט החשמלי שלך יש לוחית רישוי היא לא רק דרישה חוקית אלא היבט בסיסי של מתן עדיפות לבטיחות בכביש. לוחית רישוי מספקת זיהוי ייחודי לרכב שלך, ומאפשרת לרשויות ולנהגים אחרים לזהות ולעקוב בקלות אחר הקטנוע שלך. במקרה חירום, לוחית רישוי גלויה יכולה לסייע רבות למגיבים הראשונים במתן סיוע בזמן ובתמיכה הדרושה.

יתרה מכך, לוחית רישוי משמשת כסוג של אחריות ואחריות לבעלי קטנועים. על ידי הצגת לוחית רישוי תקפה, אתה מוכיח את מחויבותך לציית לתקנות התעבורה ולהיות אזרח שומר חוק. המעשה הפשוט הזה לא רק מקדם סדר בכבישים אלא גם מטפח תרבות של כבוד והתחשבות בקרב כל משתמשי הדרך.

להחזיק לוחית רישוי לקורקינט החשמלי שלך הוא לא רק הכרח חוקי, אלא הוא גם מבטיח את בטיחותך ומאפשר לך ליהנות מרכיבה ללא לחץ. התהליך עשוי להיראות מסובך בהתחלה, אבל עם ההדרכה וההכנה הנכונים, זה יכול להיות משב רוח. זכור תמיד את אחריותך כרוכב ואת החשיבות של ציות לחוקים ולתקנות המקומיים.

שאלות/תשובות

אז ככה, אכן כן, משרד התחבורה, מחייב כל כלי רכב חשמלי כגון: קורקינט/אופניים חשמליים להרכיב לוחית רישוי תקנית, האכיפה המוגברת החל מתאריך 1.8.24, מהרו להזמין כעת! ניתן לבצע הזמנת און ליין מהאתר בצורה בטוחה במחיר מופחת לזמן מוגבל! 🕑

לרישום הקורקינט/אופניים חשמליים שלכם ולקבל מספר רישוי ממשרד התחבורה לחצו כאן

אז ככה, דבר ראשון כל שעליכם לעשות הוא להירשם בקישור כאן של אתר משרד התחבורה, לאחד מכן אתם מקבלים sms עם מספר הזיהוי שלכם ❗ לאחר מכן אתם חוזרים לכאן, לאתר מובחר ומבצעים רכישת און ליין פשוטה עד הבית/משרד במשלוח מהיר עד 4 ימי עסקים❗ הנכם יכולים לבצע איסוף עצמי מתל אביב בתוך יום עסקים 1 (בתיאום מראש).

אז ככה, בעמוד ההזמנה תוכלו לבחור איסוף עצמי מתל אביב בתוך יום אחד (בתיאום) או משלוח מהיר עד 4 ימי עסקים אליכם הבית/למשרד שלכם❗

כמובן, לרשותנו 2 סוגים של תושבות איכותיות קלות להרכבה, תושבת אחורית וקדמית, אתם יכולים לרכוש אותה מהאתר או לרכוש סט הרכבה הכולל מספר לוחית + תושבת במבצע לזמן מוגבל!

כן, כל קורקינט/אופניים חשמליים מחויבים בהתקנת לוחית זיהוי על הכלי, ב1.2 נכנס לתוקף החוק ובתאריך 1.8 מתחילה האכיפה! אל תחכו, תרכשו עוד היום במחיר מבצע  לזמן מוגבל.

כמובן, אצלנו בתל אביב, תוכלו להגיע לאסוף את הלוחית ולבקש על הדרך התקנה מהירה ויסודית מאחד מאנשי המקצוע שלנו (בתשלום מזערי נוסף).

MUVHAR הוקמה לפני כ-60 שנה כחברה משפחתית קטנה המבצעת עבודות מתכת פשוטות. במהלך השנים פותחה MUVHAR וביססה את עצמה כחברה אמינה ובעלת מוניטין המציעה מגוון רחב של מוצרים. MUVHAR מעסיקה כ-50 עובדים ב-4 מחלקות עיקריות – מתכת, הזרקת פלסטיק, הדפסת משי וייצור מחצלות.

תושבת קדמית ללוחית רישוי לקורקינט/אופניים חשמליים

לוחית רישוי אוניברסלית לקורקינט/אופניים חשמליים

לוחית רישוי לקורקינט/אופניים חשמליים

תקנה המחייבת בעלי אופניים וקורקינטים חשמליים להתקין לוחית זיהוי על הכלים ולהירשם במאגר רשות הרישוי.

מידות:
11.3 ס”מ אורך
14.2 ס”מ רוחב

לוחית רישוי לקורקינט/אופניים חשמליים
לוחית אלומיניום לצורכי זיהוי.
לוחית חדשה תינתן אך ורק במקרים שקיים לאדם רישיון רכב בתוקף.

69.00 ₪

ללא צילום רישיון/אישור משרד התחבורה + צילום ת.ז לא יהיה ניתן ליצור מספר רישוי!!!

הקליד/י את מס' לוחית רישוי המבוקשת:

תשלום מאובטח - מובחר לוחית רישוי לקורקינט ואופניים חשמליים

שתפו מוצר זה

דילוג לתוכן