לוחית זיהוי לקורקינט חשמלי

תוכן עניינים

תושבת קדמית ללוחית רישוי לקורקינט/אופניים חשמליים

עם העלייה בשימוש בקורקינטים חשמליים, הצורך במערכת זיהוי מקיפה הוא קריטי מתמיד. פוסט זה בבלוג דן במה היא לוחית זיהוי לקלנועית חשמלית, מדוע היא חשובה וכיצד היא יכולה לחולל מהפכה בתעשיית הקורקינטים החשמליים.

מהי לוחית זיהוי?

לוחית זיהוי, המכונה גם לוחית VIN או לוחית מספר סידורית, היא לוחית מתכת או פלסטיק קטנה המודבקת לרכב המכילה מידע חשוב על מפרטי הרכב וההיסטוריה. לוחות אלו ממוקמים בדרך כלל באזור גלוי ברכב, כגון המסגרת או תא המנוע. המידע המוצג על לוחית הזיהוי חיוני לזיהוי הרכב ויכול לספק פרטים יקרי ערך לבעלים, ליצרנים ולרשויות.

 • מטרה ותוכן
  המטרה העיקרית של לוחית זיהוי היא לספק מזהה ייחודי לכל רכב, בדומה לטביעת אצבע. מזהה זה כולל בדרך כלל את המספר הסידורי הייחודי של הרכב, יצרן, דגם, תאריך ייצור ופרטים ספציפיים אחרים המבדילים אותו מרכבים אחרים. אם מידע זה יהיה זמין על הלוחית, בעלים יכולים להתייחס בקלות לפרטי מפתח על הרכב שלהם בעת הצורך.

 • דרישות משפטיות
  במדינות רבות, חובה חוקית לרכבים להדביק לוחית זיהוי. זאת על מנת להבטיח שניתן יהיה לזהות בקלות כל רכב ולהתחקות אחר הבעלים שלו במקרה של גניבה, תאונות או תקריות אחרות. בנוסף, המידע שעל הלוח יכול לשמש גם את הרשויות כדי לאמת את מקוריות הרכב ולמנוע הונאה או פעילויות בלתי חוקיות הקשורות לרישום רכב.

“לוחית זיהוי, יותר מסתם חתיכת חומרה”

לוחית זיהוי, יותר מסתם פיסת חומרה, משמשת כקישור חיוני בין רכב לזהותו. הוא עוטף את המהות של רכב, מקיף את המאפיינים וההיסטוריה הייחודיים שלו בצורה תמציתית ומוחשית. מעבר לנוכחות הפיזית שלה, לוחית זיהוי מסמלת את מהות האחריות והשקיפות בתעשיית הרכב.

מרכיב קטן אך משמעותי זה ממלא תפקיד מרכזי בביסוס אמון ואמינות בקרב בעלי רכב, יצרנים ורשויות רגולטוריות. הוא פועל כשומר שקט, שומר על שלמות ואותנטיות של כל רכב על ידי מתן זהות מובחנת שלא ניתן לשכפל או להתעסק איתה בקלות.

מדוע לוחית זיהוי חשובה?

לוחית זיהוי היא מרכיב מכריע בתעשיית הרכב, המשרת מספר רב של מטרות החיוניות לתפקוד ולוויסות כלי רכב. ניתן להדגיש את חשיבותו באמצעות נקודות מבט שונות המדגישות את חשיבותו בהבטחת בטיחות, תאימות ועקיבות.

 • הבטחת אותנטיות הרכב:
  לוחית זיהוי ממלאת תפקיד מרכזי באימות האותנטיות של רכב. על ידי מכיל מידע ייחודי כגון מספר זיהוי של הרכב, פרטי ייצור ומפרטים, הלוח משמש כמקור אמין לאמת לגבי מקורו והיסטוריית הרכב. מידע זה חיוני עבור קונים, מוכרים ורשויות רגולטוריות כדי לאשר את הלגיטימיות של רכב ולמנוע פעולות הונאה כגון גניבה או חבלה.

 • הקלה על תחזוקת רכב:
  היבט מרכזי נוסף בחשיבותה של לוחית זיהוי טמון בתפקידה בהקלה על תחזוקת הרכב. המידע המסופק על הלוח, כולל תאריך ייצור, מספר דגם ומפרטים טכניים, מסייע למכונאים ולטכנאים בביצוע תיקונים או שירות מדויקים ויעילים. הדבר מבטיח שהרכב נשאר במצב אופטימלי ועומד בתקני הבטיחות, ובסופו של דבר תורם לאריכות ימים ואמינות הרכב.

כיצד לוחית זיהוי יכולה לשפר את הבטיחות?

לוחית זיהוי ממלאת תפקיד מכריע בשיפור אמצעי הבטיחות בתחום של קורקינטים חשמליים וכלי רכב אחרים. על ידי מתן מידע חיוני על מפרט הרכב, דרישות התחזוקה ופרטי הייצור, לוחית הזיהוי תורמת באופן משמעותי להבטחת הפעולה הבטוחה של הקטנוע.

ראשית, מספר הזיהוי הייחודי על הלוחית מאפשר זיהוי מהיר ומדויק של הקטנוע למקרי חירום או תאונות. מידע זה חיוני למגיבים ראשונים, לרשויות אכיפת החוק ולצוותים רפואיים כדי לגשת לפרטים חיוניים על הקטנוע ובעליו, מה שיאפשר סיוע מהיר ויעיל.

יתרה מכך, המפרט הטכני ומאפייני הבטיחות המפורטים על לוחית הזיהוי מציעים תובנות חשובות לגבי יכולות ומגבלות הקטנוע. מידע זה מנחה את הרוכבים בהבנה כיצד להפעיל את הקטנוע בצורה בטוחה, כגון הקפדה על מגבלות משקל, מהירויות מומלצות ולוחות זמנים תחזוקה נאותים.

יתר על כן, העקיבה שמספקת לוחית הזיהוי מאפשרת ניטור טוב יותר של ביצועי הקטנוע לאורך זמן. על ידי מעקב אחר רישומי תחזוקה, תאריכי בדיקה ועמידה בתקנות הבטיחות, הבעלים יכולים לטפל באופן יזום בכל חששות בטיחות אפשריים ולמנוע תאונות לפני שהן מתרחשות.

האם לוחיות זיהוי חובה על פי חוק?

לוחיות זיהוי הן דרישה חוקית עבור קורקינטים חשמליים בתחומי שיפוט רבים ברחבי העולם. לוחות אלו משמשים כאמצעי לזיהוי ייחודי של כל קלנועית ולהבטחת עמידה בתקנים הרגולטוריים. במדינות מסוימות, כגון ארצות הברית ומדינות האיחוד האירופי, נוכחות לוחית זיהוי על קורקינט חשמלי היא חובה על פי חוק. דרישה זו נקבעה כדי לקדם אחריות, מעקב ובטיחות בתעשיית הקטנועים.

על ידי ציווי של לוחיות זיהוי, הרשויות יכולות לעקוב בקלות אחר קורקינטים חשמליים ולפקח עליהם, ולסייע במניעת גניבות, הונאה ופעילויות לא חוקיות. בנוסף, המידע המסופק על לוחית הזיהוי יכול לסייע לרשויות אכיפת החוק בזיהוי קטנועים שנגנבו או נעשה בהם שימוש לרעה, מה שיוביל להחלמתם ולתפיסת עבריינים.

יתר על כן, השימוש בלוחיות זיהוי מקל על אכיפת התקנות הקשורות לשימוש בקטנועים, כגון הגבלת מהירות, הגבלות גיל ודרישות רישוי. על ידי הבטחה שכל הקטנועים נושאים לוחית זיהוי גלויה וייחודית, הרשויות יכולות לוודא עמידה בתקנות אלה ולנקוט צעדים מתאימים נגד המפרים.

העתיד של לוחות זיהוי: מה זה טומן בחובו?

העתיד של לוחיות זיהוי לקטנועים חשמליים טומן בחובו התקדמות וחידושים מבטיחים שאמורים לחולל מהפכה בתעשייה. עם ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה, לוחיות הזיהוי צפויות להשתכלל יותר, תוך שילוב תכונות כגון שבבי RFID, קודי QR או חיישנים משובצים. התקדמות אלו לא רק ישפרו את תהליך הזיהוי אלא גם יאפשרו מעקב וניטור בזמן אמת אחר קורקינטים חשמליים.

יתרה מכך, השילוב של לוחיות זיהוי עם תשתית ערים חכמות ומכשירי IoT מציג אפשרויות מרגשות לייעול ניהול קטנועים ושיפור הניידות העירונית. על ידי מינוף נתונים שנאספו מלוחיות זיהוי, רשויות העיר יכולות לקבל תובנות חשובות לגבי דפוסי שימוש בקטנועים, זרימת תנועה והשפעה סביבתית, מה שמוביל לפתרונות תחבורה יעילים וברי קיימא יותר.

בנוסף, עתיד לוחיות הזיהוי עשוי לראות דגש מוגבר על אמצעי אבטחת סייבר להגנה על מידע רגיש המאוחסן על הלוחות. ככל שהקטנועים הופכים להיות יותר מחוברים ומאפשרים דיגיטלית, הבטחת האבטחה והפרטיות של נתוני המשתמש תהיה עליונה. ניתן להשתמש בטכניקות הצפנה מתקדמות וטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להגן על שלמות נתוני לוחית הזיהוי ולמנוע גישה בלתי מורשית.

“הלוח המזהה, מגן ומבטיח”

“הלוח המזהה, מגן ומבטיח” משמש כמרכיב חיוני במערכת האקולוגית של קורקינטים חשמליים, וממלא מספר פונקציות חיוניות לשיפור הבטיחות והביטחון. על ידי מתן מזהה ייחודי לכל קטנוע, לוחית הזיהוי ממלאת תפקיד מרכזי במעקב אחר בעלות, הקלת רישום ומאפשרת ניהול יעיל של ציי רכב. יכולת זיהוי זו לא רק מרתיעה גניבה אלא גם מסייעת במאמצי התאוששות במקרה של אובדן או שימוש לרעה.

יתר על כן, ההיבט המגן של לוחית הזיהוי משתרע מעבר לאבטחה פיזית ומקיף הגנת נתונים ופרטיות. עם פוטנציאל לאחסן מידע קריטי כגון מפרטי רכב, רישומי תחזוקה ופרטי משתמש, הלוח פועל כמאגר מאובטח המבטיח את שלמות ואותנטיות של נתונים הקשורים לקטנוע. הגנה זו של מידע חיונית לעמידה ברגולציה ואמון המשתמשים במערכת האקולוגית של הקורקינטים החשמליים.

יתרה מכך, לוחית הזיהוי ממלאת תפקיד מכריע בהבטחת עמידה בתקנות ובתקני בטיחות מקומיים. על ידי הצגת מידע הכרחי כגון מספרי רישום, אישורי בטיחות ופרטי יצירת קשר, הלוח מאפשר לרשויות ולמשתמשים לאמת במהירות את הלגיטימיות והתאימות של קורקינטים חשמליים. שקיפות זו מטפחת אחריות בין מפעילי קטנועים ומקדמת תרבות של שימוש אחראי בתוך הקהילה.

לסיכום, לוחית זיהוי לקורקינט חשמלי היא מרכיב חיוני להבטחת בטיחות, חוקיות ותפקוד תקין. זה יותר מסתם חתיכת חומרה; זהו צעד לקראת עתיד מובנה ובטוח יותר עבור קורקינטים חשמליים.

שאלות/תשובות

אז ככה, אכן כן, משרד התחבורה, מחייב כל כלי רכב חשמלי כגון: קורקינט/אופניים חשמליים להרכיב לוחית רישוי תקנית, האכיפה המוגברת החל מתאריך 1.8.24, מהרו להזמין כעת! ניתן לבצע הזמנת און ליין מהאתר בצורה בטוחה במחיר מופחת לזמן מוגבל! 🕑

לרישום הקורקינט/אופניים חשמליים שלכם ולקבל מספר רישוי ממשרד התחבורה לחצו כאן

אז ככה, דבר ראשון כל שעליכם לעשות הוא להירשם בקישור כאן של אתר משרד התחבורה, לאחד מכן אתם מקבלים sms עם מספר הזיהוי שלכם ❗ לאחר מכן אתם חוזרים לכאן, לאתר מובחר ומבצעים רכישת און ליין פשוטה עד הבית/משרד במשלוח מהיר עד 4 ימי עסקים❗ הנכם יכולים לבצע איסוף עצמי מתל אביב בתוך יום עסקים 1 (בתיאום מראש).

אז ככה, בעמוד ההזמנה תוכלו לבחור איסוף עצמי מתל אביב בתוך יום אחד (בתיאום) או משלוח מהיר עד 4 ימי עסקים אליכם הבית/למשרד שלכם❗

כמובן, לרשותנו 2 סוגים של תושבות איכותיות קלות להרכבה, תושבת אחורית וקדמית, אתם יכולים לרכוש אותה מהאתר או לרכוש סט הרכבה הכולל מספר לוחית + תושבת במבצע לזמן מוגבל!

כן, כל קורקינט/אופניים חשמליים מחויבים בהתקנת לוחית זיהוי על הכלי, ב1.2 נכנס לתוקף החוק ובתאריך 1.8 מתחילה האכיפה! אל תחכו, תרכשו עוד היום במחיר מבצע  לזמן מוגבל.

כמובן, אצלנו בתל אביב, תוכלו להגיע לאסוף את הלוחית ולבקש על הדרך התקנה מהירה ויסודית מאחד מאנשי המקצוע שלנו (בתשלום מזערי נוסף).

MUVHAR הוקמה לפני כ-60 שנה כחברה משפחתית קטנה המבצעת עבודות מתכת פשוטות. במהלך השנים פותחה MUVHAR וביססה את עצמה כחברה אמינה ובעלת מוניטין המציעה מגוון רחב של מוצרים. MUVHAR מעסיקה כ-50 עובדים ב-4 מחלקות עיקריות – מתכת, הזרקת פלסטיק, הדפסת משי וייצור מחצלות.

תושבת קדמית ללוחית רישוי לקורקינט/אופניים חשמליים

לוחית רישוי אוניברסלית לקורקינט/אופניים חשמליים

לוחית רישוי לקורקינט/אופניים חשמליים

תקנה המחייבת בעלי אופניים וקורקינטים חשמליים להתקין לוחית זיהוי על הכלים ולהירשם במאגר רשות הרישוי.

מידות:
11.3 ס”מ אורך
14.2 ס”מ רוחב

לוחית רישוי לקורקינט/אופניים חשמליים
לוחית אלומיניום לצורכי זיהוי.
לוחית חדשה תינתן אך ורק במקרים שקיים לאדם רישיון רכב בתוקף.

69.00 ₪

ללא צילום רישיון/אישור משרד התחבורה + צילום ת.ז לא יהיה ניתן ליצור מספר רישוי!!!

הקליד/י את מס' לוחית רישוי המבוקשת:

תשלום מאובטח - מובחר לוחית רישוי לקורקינט ואופניים חשמליים

שתפו מוצר זה

דילוג לתוכן